
Išskirtinės akustinės sistemos „Borresen Z5 Cryo Edition“
Danijos kompanijos „Borresen Acoustics“ įkūrėjas ir generalinis direktorius Michaelis Borresenas per daugelį metų sukaupė nemažai patirties įvairiose įmonėse ir yra puikiai žinomas garso rinkoje. Pavyzdžiui, jis projektavo keletą „Philips“ garsiakalbių, konstravo legendines „Raidho“ kolonėles. Jau tada buvo aišku, kad jam ypač rūpi, kaip sumažinti rezonansus kolonėlių korpusuose. Michaelio suprojektuoti itin stabilūs, bet ne per sunkūs korpusai bei akustinių sistemų stovai tuo metu buvo tikrai unikalūs.
Integrinis stiprintuvas „Symphonic Line RG 10 mk5 Reference HD Master S“
Vokietijos mieste Duisburge nedidelėje gamykloje daugiau nei 40 metų kuriami ir tik rankomis gaminami „Symphonic Line“ įrenginiai. Įmonės įkūrėjas Rolfas Gemeinas bene visą savo laiką praleidžia tarp tūkstančių įrašų ir šimtų kompaktinių diskų, tobulindamas kiekvieną savo stiprintuvą, CD grotuvą ar vinilo grotuvą iki absoliutaus etaloninio lygio.
Transliuojantis integrinis stiprintuvas „AVM CS8.3 Black Edition“
Kompanijos AVM („Audio Video Manufacturer“ – įsteigta 1986 m.) įkūrėjas Guntheris Mania ir dabar dirba šioje Vokietijos įmonėje. 2011 m. AVM įsigijo dabartinis jos generalinis direktorius Udo Besseris, kuris pirmąjį stiprintuvą sukūrė būdamas 15 metų. Jo tėvas buvo audiofilas ir, kaip sakė Udo, „turėjo dideles kolonėles ir daug įrangos“.
„Stromtank“ – kai garsas gimsta iš naujo
Elektros įtaka garso kokybei – sudėtingas reiškinys. Mechaninio įrenginio sutrikimus arba pokyčius šviesos sraute galima nustatyti netgi neturint didelės patirties, kadangi informacija vizualiai įvertinama be vargo. Norint pajusti subtilius įvairiapusiško garso lauko pokyčius reikia ne tik patirties, bet ir gebėjimo įvertinti šią neapčiuopiamą materiją. Kas gali pastebėti šiuos skirtumus? Jūs sakysite, profesionalūs muzikantai ir garso režisieriai. Tačiau ir „Hi-Fi“ ir „High End“ technikos mėgėjai geba pajusti elektros..
Unikalus muzikos skambesys su MBL akustinėmis sistemomis
Tik kelios akustinės sistemos taip lengvai atpažįstamos kaip vokiečių prekės ženklo MBL suprojektuoti ir pagaminti „Radialstrahlers“ (paraidžiui išvertus iš vokiečių kalbos – „radialiniai skleidėjai“). Kiekvienoje tarptautinėje garso technikos parodoje jų išvaizda patraukia audiofilų dėmesį, o visomis kryptimis sklindantis šių ikoninių „melionų“ garsas ilgai neleidžia renginių lankytojams pereiti į kitas ekspozicijas.
Išskirtiniai tarpblokiniai ir kolonėlių laidai „Nordost Odin 2“
„Nordost“ savo gaminiams tradiciškai suteikia legendinių Šiaurės šalių herojų vardus, o Odinas yra skandinavų herojų hierarchijos viršuje. Logiška, kad „Odin“ serija kartu su „Valhalla“ – tai brangiausios ir, be jokių abejonių, kokybiškiausios „Nordost“ gaminių linijos, kurios išsiskiria ne tik kaina, bet ir galimybėmis. Kurdama „Nordost Odin 2“ amerikiečių kompanija, lyginant su ankstesnės kartos modeliais, įdiegė nemažai svarbių..
Muzikos lobius atveriantis „Aurender N20“
„Aurender N20“ – tai itin efektyvus skaitmeninės muzikos „streamer“-is, kuriame integruotos muzikos serverio, turinio transliuotojo ir LAN jungties funkcijos. Kompaktiškas N20 pakeičia archajiškas turinio srautinio perdavimo sistemas, kai patalpa buvo pripildoma gremėzdiškų serverių bei konverterių, sujungiamų laidais.
Muzikos žavesys ir gryna galia su HMS
HMS – tai vieno iš audiofilinio muzikos įrašų atkūrimo pradininkų vardo inicialai. Hanso Martino Strassnerio tarpblokiniai, maitinimo ir kolonėlių kabeliai dažnai virsta ilgos kelionės „High End“ pasaulyje kulminacija. Leverkuzene (Vokietija) įsikūrusi kompanija „Hans M. Strassner GmbH savo veiklą pradėjo kaip specializuota laboratorija..
Visi muzikos niuansai „Nordost QKore“
Pastaruosius porą dešimtmečių specializuotose elektronikos technikos parodose vis dažniau matome kokybiškos elektros tiekimą užtikrinančią įrangą. Tikriausiai neliko nė vieno „High End“ eksperto, kuris nepripažintų įrenginių, gebančių išvalyti, atstatyti, atgaivinti (šis procesas vadinamas įvairiai) elektrą, maitinančią stereofonines sistemas. Reiklus audiofilas įžemina savo namo elektros sistemą, diegia izoliacinius transformatorius bei..
Išskirtinis funkcionalumas ir kokybė „Audionet DNC“
Iš pirmo žvilgsnio „Audionet DNC“ (Digital Network Client – Skaitmeninio tinklo klientas) – kuklus įrenginys, turintis 4 nedidelius funkcinius mygtukus priekinėje korpuso dalyje. Tačiau užmetę akį į galinę dalį rasite „High End“ klasės tinklo grotuvo vertą jungčių rinkinį: LAN, USB, WLAN, RCA ir balansinius lizdus. Ar pirmasis įspūdis pasitvirtins? Vokietijoje, Bochume, įsikūrusi kompanija kelis dešimtmečius garsėja..
Elegantiškas skambesys su „Scansonic MB-2.5“
Prekės ženklai „Raidho“ ir „Scansonic“ priklauso „Dantax Radio A/S“ kompanijai iš Danijos miesto Pandrupo. Pavadinimas „Scan-Sonic“ (su brūkšneliu) vartojamas reklamuojant žemesnės klasės garso įrenginius, pavyzdžiui, prijungimo stoteles, DAB imtuvus ir „Bluetooth“ kolonėles, o „Scansonic“ prekės ženklu žymimos aukštos „Hi- Fi“ klasės akustinės sistemos.
Tarpblokiniai, kolonėlių bei maitinimo laidai „Nordost Valhalla 2“
„Live“ muzikos įrašai žavi tikroviškumu, šurmuliu ir dinamika, tačiau juose dominuojantis greitis yra vienas iš sunkiausių garso įrašuose fiksuojamų dalykų. Paradokslu, tačiau „live“ dažnai geriausiai atkuria mažesnės kolonėlės, ypač įtikinamai skambantys nedideli..
Įtikinanti „MBL Noble“ galia
Legendinio vokiečių „High End“ gamintojo tikslas yra nuolat gerinti klausymosi kokybę. Nors laboratoriniai matavimai ir palyginimai yra būtini, galiausiai tik klausytojas gali spręsti apie jį pasiekiančio įrenginio kokybę. Po daugybės savaičių ir mėnesių, praleistų klausantis ir lyginant įvairiausią muziką įvairiose aplinkose ir sąlygomis, MBL diegia savo sukurtas technologijas į aukštos kokybės gaminius. MBL „Noble“ liniją sudaro daugiau kaip 10 tūkst. eurų kainuojantys įrenginiai: monofoninis galios stiprintuvas N15, pradinis stiprintuvas MBL N11, galios stiprintuvas N21..
Vokiečių „High End Audio“ legenda MBL jau Vilniuje!
Bendrovės „Matrix“ „High End“ ir „Hi-Fi“ garso įrangos salone Vilniuje (Vytenio g. 10) galite pamatyti ir pasiklausyti išskirtinių MBL akustinių sistemų. Vokiečių inžinieriaus ir MBL vadovo Volfgango Mileckio sukurtą „Radialstrahler“ sistemą muzikos mėgėjai pirmą kartą išvydo IFA parodoje Berlyne 1978 m. Ji iš karto sukėlė garso ekspertų susidomėjimą, nors iš pradžių į naujovę jie žvelgė skeptiškai.